4.1/5 - (56 امتیاز)

فروش چای بهاره لاهیجان با بهترین کیفیت

یکی از انواع چای‌هایی که در نواحی شمالی کشور، کشت می‌شود و مورد و بهره برداری قرار می‌گیرد، چای بهاره است. چای بهاره لاهیجان بدون هیچ گونه استفاده از سموم ضد آفت در باغ‌های چای، کشت می‌شود. چراکه در این نواحی کشور، دمای بسیار مناسبی وجود دارد که موجب می‌شود آفات گیاه چای خود به خود از بین بروند و نیازی به استفاده از سموم و آفات شیمیایی برای پرورش گیاه چای نباشد.

بنابر این عامل چای بهاره لاهیجان به صورت کاملا طبیعی و صد در صد ارگانیک کشت می‌شود و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد. این چای طعم و عطری بی نظیر دارد و از اسانس‌ها و مواد نگه دارنده که طعم دهنده چای است و در بسیاری از چای‌ها از جمله انواع مختلف چای‌های خارجی مور استفاده قرار می‌گیرد، به وجود نیامده است. بنابراین چای بهاره گیلان و لاهیجان، محصولی بسیار خالص و مفید است.

راه های شناخت چای بهاره اصل لاهیجان

  • رنگ ظاهر چای (مشکی متمایل به قهوه ای)
  • رنگ دهی دیرتر جهت دمکشی (۱۰ الی ۱۵ دقیقه)
  • رایحه خوش و طبیعی و بیشتر از دیگر فصول
  • ترد و لطیف بودن دانه های چای با توجه به استفاده شدن از برگ های جوان
  • وجود زر موجود در چای
  • وجود ساقه در چای

توصیه های مهم در خرید چای بهاره لاهیجان

  1. در زمان خرید چای حتی المقدور چای های برگ درشت تر را در اولویت قرار دهید زیرا این چای ها خاصیت و کیفیت بالاتری را نسبت به انواع چای های ریز و پودری دارند.
  2. در بین انواع چای بهاره چای سرگل، چای ممتاز و چای قلم بیشترین تقاضا و سطح کیفی را دارا هستند.
  3. حتما برای داشتن یک چای خوب نکات مهم دمکشیدن و سپری شدن زمان معین ۱۰ الی ۱۵ دقیقه را رعایت نمایید تا یک چای خوب و خوش رنگی را در اختیار داشته باشید.

مهمترین خواص چای بهاره لاهیجان

نوشیدن چای بهاره لاهیجان که بدون اسانس است و هیچ گونه مواد نگه دارنده‌ و عطر و طعم مصنوعی، ندارد، خواص بسیار زیادی برای سلامتی بدن دارد. از جمله این خواص می‌توان به جلوگیری کردن از بوی بد دهان اشاره کرد. مصرف چای بهاره لاهیجان می‌تواند دهان مصرف کننده را ضد عفونی کند. از طرف دیگر، چای بهاره خالص و بدون اسانس گیلان، دارای این قابلیت است که از دیابت نوع دوم پیشگیری کند و آلرژی‌های بسیاری را کاهش دهد. برطرف کردن خستگی و هم‌چنین رفع هر گونه استرس و نگرانی و نشاط آور بودن، همه اندکی از خواص چای بهاره لاهیجان است.

لازم است این نکته را در نظر داشته باشید که تمامی این خواص و مزایا در صورتی که به مصرف کنند چای خواهد رسید که محصول مورد نظر، به صورت کاملا ارگانیک و طبیعی فراهم شده باشد. بنابراین لازم است برای حفظ سلامت خود و نوشیدن چای با عطر و طعم مناسب و طبیعی، هر چه سریع‌تر نسبت به خرید چای بهاره لاهیجان اقدام کنید.

قیمت چای بهاره لاهیجان چقدر است؟

برای خریداران، همیشه یکی از نگرانی‌ها و دغدغه‌های اساسی، قیمت خرید محصول مورد نظر است. لازم است این نکته را در نظر داشته باشید که قیمت چای بهاره لاهیجان و گیلان بسته به کیفیت چای مورد نظر متفاوت است. کیفیت چای ایرانی و طبیعی لاهیجان نیز تحت تاثیر چند عامل مشخص می‌شود.

از جمله این عوامل می‌توان به نوع دسته بندی برگ‌های چای و هم‌چنین خالص بودن این دسته بندی اشاره کرد. به طور کلی می‌توان گفت چای‌های بهاره لاهیجان از نظر کیفیت دارای چند دسته بندی هستند. از جمله این دسته بندی‌ها می‌توان به چای فرآوری با دست و یا دستی، چای ساچمه و یا غنچه، چای سرگل و یا برگ‌های بالای چای بهاره، چای ممتاز که کل برگ‌های گیاه چای به صورت مخلوط در فصل بهار هستند، اشاره کرد.

جهت خرید با شماره های زیر تماس بگیرید